Sold
23 Clementon Road E Gibbsboro, NJ 08026
Sold on 04/30/2026
$439,990 (USD)
Sold Date:
04/30/2026
04/30/2026
Taxes
$13,600(2032)
$13,600(2032)
Type
Townhouse
Townhouse
Year Built
2025
2025
Listed By
Randi Jobes, D.R. Horton Realty Of New Jersey
Bought with
Gonzalo Berthin, Century 21 Alliance-Cherry Hilll
Gonzalo Berthin, Century 21 Alliance-Cherry Hilll
Source
BRIGHT IDX
Last checked May 21 2026 at 10:09 AM GMT+0000
BRIGHT IDX
Last checked May 21 2026 at 10:09 AM GMT+0000
Bathroom Details
- Full Bathrooms: 2
- Half Bathroom: 1
- Walk-In Closet(s)
- Walls/Ceilings: 9'+ Ceilings
Homeowners Association Information
- Dues: $350
Stories
- 3
Living Area
- 1,763 sqft
Listing Price History
Date
Event
Price
% Change
$ (+/-)
Mar 09, 2026
Price Changed
$439,990
-2%
-$10,000
Jan 19, 2026
Price Changed
$449,990
-2%
-$10,000
Dec 01, 2025
Price Changed
$459,990
-2%
-$10,000
Nov 20, 2025
Price Changed
$469,990
-2%
-$10,000